ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun Hazırladığı Yönetim ve Mühendislik Günleri Başladı!

ODTÜ Verimlilik Topluluğu doğrulusunda düzenlenen Yönetim ve Mühendislik günleri, sektör devi şirketlerden profesyonellerin katılımı ile 10 Mart’ta başladı. Etkinlik 12 Mart’ta sona erecek.
Kariyer yolculuğunda kendini ilerletmek isteyen öğrenciler ile sektör devi şirketleri ve profesyonelleri bir aray getiren aktivitelerden biri olan Yönetim ve Mühendislik Günleri, bu yıl de birbirinden kıymetli konuklarla gerçekleşiyor. Üç gün sürecek etkinliğin ilk günü bugün gerçekleşti ve aktivite 12 Mart’a kadar da devam edecek.

yazılım ve mühendislik günleri

Katılımcılarına her biri sektörde önder şirketlerden üst seviye yöneticilerin ilham veren hikayelerinin yanısıra seminerler, paneller, söyleşiler ve çevrimiçi fuaye gibi aktiviteler sunaca olan Yönetim ve Mühendislik Günleri’ne dileyen herkes bedava bir şekilde katılabiliyor.

Tüm Katılımcılara sertifika veriliyor

Dileyen her bireyin buradaki form vasıtasıyla katılım sağlayabileceği aktivitete davetlilere ilaveten sertifika da verilecek. Öğrenciler hem iş dünyasından profesyoneller ve şirketlerle birebir etkileşim fırsatı yakalayacak ve kariyelerine yön verecek; hem de katılım sertifikası kazanacak.

Loreal, Garanti, Kordsa, Otokoç, Arçelik, Nestle, Henkel, Abdi İbrahim, Aselsan, BSH, Unilever, Colgate, BAT, Armut gibi sektörde lider şirketlerden üst düzel yöneticilerin katılacağı aktivitele alakalı detaylara göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak etkinliğin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.