Apple iPhone 13 Pro Max Yorumlar ve İnceleme

Apple iphone serisinin en gelişmiş ve en yeni modeli olan iphone 13 serisinin en üst modeli iphone 13 pro max hakkında inceleme detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Apple iPhone 13 Pro Max fiyatları ise Türkiye şartlarında oldukça yüksek ne yazık ki.

apple iphone 13 pro max

Sınırlı renk seçeneklerine sahip iPhone 13 modelleri arasında Apple iPhone 13 Pro Max modelinde siyah, altın, grafit ve gümüş gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu renk seçeneklerinde de önceki iPhone modelleri renklerine göre farklı tonlamalar mevcut. Ancak özel bir renk seçeneğine sahip olmak isterseniz Sierra mavisi sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bildiğiniz gibi apple her yıl farklı bir renk seçeneği deniyor. Yeni dönemdeki farklı renk seçeneği ise mavinin özel bir tonu oldu.

Apple, iPhone 13 modellerinde olduğu gibi sağdaki yan tuşun ve soldaki ses tuşları ve ses anahtarının konumlarını biraz aşağı almış. Böylelikle bunlara erişimi biraz daha kolaylaştırmış. nano SIM kart tepsisi de sol kenarda yer alıyor. Alt kenarda Lightning portu, hoparlör ve mikrofonlar var. İkinci hoparlör ise ekranın hemen üstünde, ahize bölümünde yer alıyor. Apple, bu yılın iPhone’larında ahizeyi daha üste kaydırarak üst çerçevenin hemen dibine yerleştirmiş. Bu durum çentiğin yüzde 20 oranında küçülmesine de vesile olmuş. Daralan çentik içinde True Depth kamera ve diğer sensörler yer alıyor.

iPhone 13 Pro Max 128 GB Özellikleri

Dahili Hafıza 128 GB
Ekran Boyut Aralığı 6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu 6,7 inç
Garanti Tipi Apple Türkiye Garantili
Kablosuz Şarj Var
Kamera Çözünürlüğü Aralığı 8 – 12,9 MP
Kamera Çözünürlüğü 12 MP + 12 MP + 12 MP
Ön (Selfie) Kamera Aralığı 8 – 13,9 MP
Ön (Selfie) Kamera 12 MP
Pil Gücü Aralığı 4000 – 4999 mAh
Pil Gücü 4325 mAh
RAM Kapasitesi 6 GB RAM
Yüz Tanıma Var